Rīta espresso


Šodien atnākot uz darbu, pēkšņi sapratu, ka katru rītu autopilotā pārbaudu vienus un tos pašus interneta resursus. Būdams biroja planktons, ik pa laikam izjūtu nepieciešamību pārslēgties arī uz it kā ārpusdarba tēmām – ziņas no tech pasaules, pļāpāšana feisbukā, Apple gadžeti un pat jaunumi Latvijas politiskajā dzīvē. Zemāk — informācijas resursi, ko apmeklēju gandrīz katru dienu (nav pilns, protams) :)

1. JIRA (mūsu korporatīvais bagu/tasku trekeris) un partneru produkta DocsVision zendesk bagu trekeris. Pēc tam, protams, korporatīvais e-pasta serveris, ar to darba diena sākas. Google kalendārs ir vaļā vienmēr.

2. Ziņas par BPM un EDM:

BPMN.ru (MainThing) blogs par biznesa procesu vadību (Anatoly Belaychuk, Krievijā), Bruce Silver’s blogs, protams EDM un ECM ziņas no KMWorld, Adam Deane’s blogs, šis tas var būt interesants no IBM BPM Journal, par dokumentu vadību — AIIM Comunity blogi.

3. Par tehnoloģijām:

The Verge — viss kas ap tehnoloģijām un gadžetiem, TechCrunch — IT ziņu blogs, Habrahabr — krievijas populārākais IT blogs, protams vecā labā Computerra. Tagad arī Engadget.

HarvardBusinessReview — darbs, bizness un tehnoloģijas, Entrepreneur.com — maza biznesa vēstnesis, daudz padomu IT pielietošanā uzņēmējiem. Jā, viņu Business Plan Pro — labs rīks biznesa plānošanai, šis tas ir pārbaudīts, iesaku.

AppleInsider — viss par Apple un tās produktiem: ziņas, baumas un jaunas ierīces. Par to pašu arī latviski: AboluBlogs, MacForums, Macpasaule,  un krieviski: MacDigger, te pat blakus Kakao.lv — par tehnoloģijām un āboliem.

4. Tad, pa dienu, kad ir brīvs laiks, var atvērt tvnet.lv, reuters.com, gazeta.ru, meduza.io, dažreiz ir.lv

5. Kā bez Facebook un LinkedIn? Parakstījos arī uz LinkedIn Today ziņām, šis tas dažreiz interesants.

…vēl daudz kas cits, bet tagad nedaudz arī jāpastrādā :)

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.